Технології

Армія США розробляє енергомаску, схожу на шолом Дарта Вейдера

Центр біохімічних досліджень Еджвуд Армії США (ECBC) розробив нову комбінацію шолома і респіраторної маски, яка зможе захищати солдатів від хімічних, біологічних та радіаційних загроз. Система, яка зовні дуже нагадує шоломи Дарта Вейдера і Майстра Чіфа з Halo, використовує вбудовані вентилятори для охолодження обличчя солдата і для підтримки герметичності маски.

dert_veider_resized

Новий шолом заснований на комерційній версії фільтрує маски Avon M50, яка використовується в Армії США. Він з’єднується з поясною або захованою в рюкзак батареєю, а вентилятор в бічній частині маски вдмухує повітря в носову чашу, щоб приплив повітря під час вдиху був постійним. Коли користувач видихає, клапан закривається і повітря спрямовується в зону навколо очей, створюючи надмірний тиск в лицьовій частині, яке перешкоджає попаданню зараженої атмосфери всередину, якщо герметичність маски буде порушена.

Читайте також: Солдат одягнуть у броню Залізної людини

Підрозділ респіраторної захисту ECBC розробляло і випробувало новий шолом протягом усього минулого року. За армійським звітам, маска виявилася більш комфортною, і як мінімум настільки ж ефективною, як і моделі, які використовуються військовими на поточний момент. Зараз команда працює над подальшими поліпшеннями системи – такими як сенсори, які здатні визначати, коли необхідно включити вентилятори, і куди направити повітряний потік.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments