Технології

В Японії об’єднають сільське господарство і сонячні станції

Фермери в Японії зможуть отримати непередбачені прибутки при об’єднанні сільського господарства з сонячною енергетикою.

В Японии объединят сельское хозяйство и солнечные станции

Використання порожніх сільгоспземель для виробництва сонячної енергії давно розглядалася як рішення економічних проблем сільської Японії, але державні тарифи та обмеження не дозволяли новим компаніям увійти на цей ринок. Однак в 2013 році японський уряд частково пом’якшив обмеження на використання сільськогосподарських угідь для виробництва сонячної енергії за умови, що вони одночасно використовуються для сільського господарства.

Тепер за допомогою стартапу з Токіо Sustainergy, який працює над технологіями відновлюваної енергії, Hitachi Capital і будівельна компанія Daiwa House Industry побудують на північному сході Японії дві сонячних ферми загальною потужністю 4 000 кВт. Кожна з них вироблятиме 2000 кВт, що більше потужності будь-якого аналогічного виробництва сонячної енергії в країні. Річний дохід від підприємства оцінюється в 140 млн ієн, або $1,27 млн.

Передбачається, що земля під панелями буде використовуватися для вирощування грибів, яким для зростання майже не потрібне сонячне світло. Щорічно під сонячними панелями буде виростати до 40 тонн грибів, що принесе фермерам відчутний додатковий дохід.

Що ще важливіше, бізнес-модель Hitachi Capital скасує перешкоди, з якими стикаються фермери при спробі ввести комерційне виробництво сонячної енергії на своїх землях. Тепер вони зможуть забезпечити достатньо сонячної енергії собі і продавати надлишки у громадську мережу.

Саме через те, що більшість молодих людей залишають сільську місцевість, переїжджаючи в мегаполіси, більша частина сільськогосподарських угідь Японії залишається занедбаною – більше 10% від усіх земель. Міністерство навколишнього середовища вважає, що пустки землі змогли б генерувати 70 000 мегават енергії, що забезпечило б 20 мільйонів сімей.

Прогнози розвитку поновлюваних джерел енергії стають все менш надійним джерелом інформації. Найчастіше аналітики недооцінюють реальні темпи розвитку і занижують показники. Дві незалежні групи дослідників стверджують, що сонячна та вітрова енергія поширюється швидше, ніж передбачалося раніше, і при цьому вона стрімко дешевшає, повідомляє hightech.fm

Натхнення: greenevolution.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button