Відео

Костюм Ford Drink Driving Suit змусити відчувати себе п’яним абсолютно тверезу людину

Ні для кого не є секретом, що вживання алкоголю перед і під час водіння транспортних засобів являє собою загрозу як водієві, так пасажирам і оточуючим людям. Згідно з даними статистики, переважна більшість всіх дорожньо-транспортних пригод, що спричиняють за собою тяжкі наслідки, відбувається з вини водіїв, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння, а результати проведених опитувань говорять про те, що 56 відсотків з 5000 опитаних водіїв у віці від 18 до 24 років хоч один раз, але сідали за кермо “під мухою”. Звичайно, боротьба з цим явищем ведеться з багатьох напрямків, з екранів телевізорів, в школах і на автокурсах, але, як кажуть, краще один раз самому спробувати, ніж сто разів почути або побачити. І для цього абсолютно не потрібно залити собі за комір і сідати за кермо, всі необхідні відчуття може випробувати на собі навіть абсолютно твереза ??людина, одягнувшись в спеціальний костюм Drink Driving Suit, розроблений фахівцями компанії Ford.

20140328_4_1

Слід зазначити, що вищезгаданий костюм створювався в рамках програми Ford Driving Skills for Life, метою якої є навчання молодих водіїв навичкам безпечного водіння та соціальної поведінки на дорогах. Природно, що молодий водій, одягнувши костюм Drink Driving Suit, може водити автомобіль тільки в присутності досвідченого інструктора і на спеціально підготовленому полігоні, де немає ніяких серйозних перешкод, пішоходів і інших автомобілів.

20140328_4_2

Костюм, розроблений групою вчених-антропологів, складається з кількох частин. Його основу складають тугі пов’язки, що зменшують рухливість деяких м’язів і суглобів. На одній з ніг закріплений вантаж, подібний вантаж також кріпиться і на руці з протилежного боку людини. Сумарна вага цих вантажів зміщує центр ваги людини, що призводить до порушення координації рухів і робить вельми непростою справою виконання примітивних операцій, таких, як ходіння по прямій лінії або ловля м’яча.

20140328_4_3

Одягнені на голову навушники обмежують сприйняття людиною звуків і шумів, а спеціальні окуляри не дають людині охопити весь навколишній простір одним поглядом, істотно обмежуючи кут огляду і трохи “замилюючи” зображення. Зі слів очевидців, сума впливу всіх перерахованих вище засобів дозволяє вельми точно передати відчуття міцно випившої людини, яка знаходиться в такому стані, що їй вже досить складно впевнено пересуватися, а про управління автомобілем і говорити не доводиться. Це показали проведені експерименти, учасники яких не змогли без “пригод” запарковаться в необхідному місці, проїхати крізь вузькі проїзди і зробити інші досить звичайні для повсякденного водіння дії.

[youtube]6D4pj0ncDFE[/youtube]

В даний час в рамках програми Ford’s Driving Skills for Life компанія вже почала використання костюмів Drink Driving Suit в деяких автошколах Америки. У країнах Європи костюм застосовується певний момент і не за горами час отримання дозволу на використання цих костюмів і в інших країнах в найрізноманітніших куточках земної кулі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button