Фото

Кожен другий продаваний автомобіль Volvo до 2025 року отримає електропривід

Volvo Cars повідомляє про те, що до середини наступного десятиліття половину обсягу продажів компанії будуть складати електромобілі.


Влітку минулого року Volvo представила стратегію електрифікації всього модельного ряду. З 2019 року кожен автомобіль, вироблений компанією, буде оснащуватися електродвигуном. Мова йде про випуск як гібридних транспортних засобів, так і повністю електричних.

Як тепер повідомляється, Volvo має намір довести частку електромобілів до 50 % у загальному обсязі продажів до 2025 року. Компанія, зокрема, має намір активно просувати електрифіковані моделі на ринку Китаю. Згідно з планами уряду КНР, до 2025 року електромобілі складуть 20 % від щорічного обсягу продажів автомобілів у країні.

«Минулого року ми оголосили про свою стратегії електрифікації та рух назустріч майбутньому без двигунів внутрішнього згоряння. Сьогодні ж ми розширюємо і впроваджуємо цю стратегію в дію на провідному автомобільному ринку світу», — кажуть в Volvo.

Цікаво, що на Пекінському автосалоні вперше за свою історію компанія покаже тільки підключаючі гібридні (plug-in) автомобілі. Зокрема, на подіумі будуть представлені три кросовера Volvo, які доступні на глобальному ринку: XC90, XC60 і нова модель XC40.


На поточний момент Volvo виробляє моделі S90 і S90L T8 Twin Engine в Китаї. На цьому тижні почнеться виробництво XC60 T8 Twin Engine, що говорить про те, що незабаром всі три заводи Volvo в Китаї — у Луцяо, Ченду і Даціні — будуть виробляти або гібридні автомобілі, або електричні.

Натхнення: econet.ru

Кнопка «Наверх»