Головна / Фото / Після 11-го прольоту над Юпітером Juno NASA передав нові знімки газового гіганта

Після 11-го прольоту над Юпітером Juno NASA передав нові знімки газового гіганта

Зонд NASA Juno на орбіті Юпітера вже більше півтора років. З моменту його прибуття в липні 2016 року надав нам одні з кращих зображень газового гіганта. І продовжує свою місію, надсилаючи на Землю дивовижні знімки барвистого Юпітера.

На цьому тижні зонд Juno завершив свій 11-й проліт навколо Юпітера, надіславши чергові зображення газового гіганта на Землю. Технічно це був 10-й проліт в наукових цілях, але поступово він наближався до поверхні планети, тим самим знімки Юпітера стають все більш незвичайні. На цей раз Juno досяг рекордної висоти 3500 кілометрів від верхньої частиною хмар Юпітера.

Але більшість зображень, надісланих Juno, не настільки фантастичні, будучи фрагментами планети. Краща робота виходить від вчених-художників NASA, які звикли створювати яскраві образи планети, використовуючи необроблені дані, «вижимаючи» з офіційного сайту камери JunoCam, що оновлюється кожні 53 дні.

Це вражаючі зусилля спільноти команди Juno, який стає одним з найпопулярніших зондів в нашій Сонячній системі після того, як в минулому році в середовищі Сатурна загинув зонд Cassini. Всі знають про червоні плями Юпітера, але завдяки Juno вчені вивчили дивовижні північні полюси та інші особливості на його бурхливій поверхні.