Поради

Кращі способи вивчення іноземних мов

Знання іноземної мови сьогодні – це впевнений крок у майбутнє вашої дитини. Без знання англійської дуже складно освоїти комп’ютер, який є невіддільним атрибутом шкільних та вузівських програми навчання.

Не розуміючи англійських термінів, ваша дитина буде незмінно відставати від інших школярів, їй буде важко розуміти викладача. Знання німецької мови допоможе розібратися в інструкціях до всілякої техніки.

20-06-15-foto-600x372-1

Розуміння мови принесе вам задоволення при перегляді фільмів і мультфільмів іноземного виробництва, що йдуть без перекладу, вам стануть доступні ігри англійською мовою. Якщо ви вирішите відпочити з вашою дитиною за кордоном, то буде дуже приємно спілкуватися з місцевими жителями їхньою мовою.

Зрозуміло, вивчення іноземної мови відмінно розвиває інтелект, пам’ять, розумові здібності. Знання мови послужить дитині прекрасну службу в плані зміцнення віри в себе, підвищить самооцінку, створить хороший авторитет серед колективу.

Існують різні поради фахівців з вивчення іноземної мови за короткий час, всі вони реально допомагають у роботі над тонкощами граматики або в запам’ятовуванні незнайомих слів. Досвідчені педагоги стверджують, що вивчити іноземну мову цілком можливо місяці за три-чотири, якщо дотримуватися деяких рекомендацій.

Нехай ваша дитина намагається говорити іноземною мовою з першого ж уроку. Поясніть їй, що не потрібно соромитися і боятися вимовити слова неправильно або некоректно вибудувати фразу. Головне в тому, щоб вона звикала до незнайомої мови відразу. Якщо дитина намагається займатися сама, то нехай вивчить найпримітивніші і прості для вимови пропозиції, типу “де їдальня?” або “як пройти в парк?” Такі знання дадуть можливість спілкуватися на побутовому рівні, нехай кострубато, але зате зрозуміло.

На перших порах не акцентуйте дитині на запам’ятовуванні граматичних правил. Граматика – це складний розділ мовознавства та її вивчення – тривалий і дуже трудомісткий процес. Нехай дитина говорить, як уміє, пізнати граматичні складності вона встигне пізніше.

Дуже важливо регулярно говорити з носіями мови, наприклад, це можна зробити за допомогою скайпу. Познайомтеся з родиною носіїв англійської або німецької мови і влаштовуйте щоденні цікаві бесіди з ними. Також неймовірно продуктивним виявиться прослуховування радіопередач з усього світу, це вельми цікавий і ефективний спосіб зануритися в мовне середовище. Або якщо ви плануєте відправити навчатися ваше чадо за кордон, наприклад, в Польщу, то найкращий варіант це курси польської мови від http://www.univerpl.com.ua/ru/kursi_polskogo_yazika_v_polshe.html в середовищі носіїв цієї мови.

Запропонуйте дитині написати власну автобіографію на досліджуваному мови, а потім попросіть носія мови її відредагувати разом з ним. Таким чином, початківець зможе запам’ятати більше виразів і слів.

Дитині, яка починає вивчати німецьку або французьку мови, важливо навчитися впевнено користуватися своїми знаннями. Потрапивши до Німеччини або франкомовної країни, вона не повинна відчувати збентеження і невпевненості у спілкуванні на найпростішому рівні. Ази мовознавства можуть дати інтернет-ресурси для вивчення німецької, англійської або французької мови онлайн.

Зараз поширені і дуже затребувані мовні курси, де можна вивчати мову в групах. Такий підхід теж принесе чимало користі і дорослій людині і дитині. На курсах можна отримати методичні матеріали з англійської для дітей, в які входять відеоуроки, аудіокниги, словники та граматичні посібники, довідники та інша корисна література.

Курси іноземних мов не змусять вас годинами сидіти над нудними і одноманітними вправами і текстами. Їх методика полягає в креативному і невимушеному підході до навчання. Для малюків розроблені веселі ігри з вживанням англійських слів, сценки, кросворди і головоломки. Дитина завжди зможе попросити допомоги у досвідченого і креативного педагога.

Постарайтеся донести до дитини, що їй слід приділяти заняттям мовою практично весь день, щоб вийти на більш високий рівень. Якщо на це часу не вистачає, то той же рівень він освоїть за набагато більш тривалий термін.

Дуже важливо зрозуміти, що на початковій стадії вивчення не варто гнатися за ідеальними знаннями і досконалою вимовою. Людина повинна просто освоїти розмовну мову, щоб її розуміли. Якщо відразу включитися в швидкісний темп і виставити собі цілі, що ведуть до вершин досконалості, то новачок, особливо, дитина, може втратити інтерес до процесу навчання і припинити заняття мовою. Адже на перших порах ніколи і ні в кого не виходить все ідеально. Тому слід поставити мету реальну і не переживати з приводу своїх помилок.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button