Фото

Країни, де народитися жінкою страшно

Якщо європейка – це впевнена в собі, має власний дохід, постійна відвідувачка магазинів, салонів краси і фітнес-клубів, то майже половина жінок нашої планети все ще піддається дискримінації, насильству, побоям. Перед вами десять країн, де, на думку експертів, існують найбільш жахливі умови для проживання жінок.

У Гватемалі практично норма сімейне насильство та зґвалтування.

Ірак – сексистске пекло для жінок. Бойовики “Ісламської держави” практикують секс-джихад – заклик молодих жінок для надання інтимних послуг солдатами. За відмову від цієї процедури в кінці минулого року були страчені півтори сотні жінок.

У Пакистані 90% жінок стикаються з насильством в сім’ї, і немає ніяких законів, що захищають їхні права. У деяких районах жінок можуть гвалтувати в якості покарання за злочини, які скоїли чоловіки з їх сім’ї.

У Чаді жінки не мають майже ніяких прав. Їх видають заміж у віці 10-12 років.

В Афганістані середня тривалість життя жінок – 45 років. Переважна більшість їх безграмотні, 85% жінок змушені народжувати без медичної допомоги. Афганістан – країна з одним з найвищих рівнів смерті серед породіль.

Через війни в східній частині Демократичної республіки Конго жінки змушені битися на передовій. Вони гинуть під час нападів, піддаються згвалтуванню при захопленні в полон. Жінки в Конго не мають права підписати жодного документа без дозволу чоловіка.

У Судані влада прагне прийняти закони, що захищають права жінок, але поки результат їх дій не помітний. За останні 10 років викрадено, закатовано і вбито більше мільйона жінок.

У Малі все ще широко практикується жіноче обрізання.

У Сомалі через громадянську війну понад 90 % дівчат позбавляються невинності під час зґвалтування у віці 10-12 років, а то й раніше. Лише 7 % жінок народжують у медичних установах.

В Індії 70 % жінок змушені терпіти насильство в сім’ї. Приблизно кожні півгодини індійська жінка піддається зґвалтуванню. Має місце торгівля людьми, природно, жінки користуються підвищеним попитом. Майже половина дівчат виходить заміж до 18 років.

Натхнення: fototelegraf.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button