Технології

Кремнієвий порошок перетворює воду на водневе паливо (відео)

Компанія EPRO Advance Technology оголосила про створення способу безпечного зберігання і транспортування водневого палива. Порошок на основі кремнію виділяє кисень при додаванні води.

Розробники заявляють, що для отримання газоподібного водню досить просто насипати порошок в воду. Матеріал з пористого кремнію, Si+, здатний генерувати надчистий газ, при цьому він компактний, міцний і легко транспортується.

У компанії відзначають, що у виробництва нового матеріалу дуже низький вуглецевий слід. Si + може бути виготовлений з використанням (переважно поновлюваного) джерела енергії, а також кремнію металургійної якості, який виробляють з піску або подрібнених перероблених сонячних панелей і електроніки.

При додаванні води пористий кремній виділяє водень при цьому також утворюється діоксид кремнію або кремнезем. Це основний елемент, що входить до складу піску, тому його легко утилізувати.

“Si — – це перший розподіляючий матеріал для зберігання енергії тривалої дії з мережевим паритетом. Він являє собою значний прорив в зеленій водневій енергетиці і перетворить водень з палива майбутнього в паливо завтрашнього дня”, – говорить Альберт Лау, генеральний директор EPRO Advance Technology

Розробники також заявляють, що на відміну від інших твердих сполук водню, Si+ не накопичує водень, а значить не може призвести до випадкового викиду. Завдяки цьому, такий спосіб робить його транспортування і використання безпечним.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button