Технології

Смартфон з проектором від Lenovo перетворює будь-яку поверхню в сенсорну

Досить цікаву концептуальну розробку під назвою Smart Cast продемонструвала компанія Lenovo на конференції Tech World. Пристрій являє собою смартфон з вбудованим міні-проектором. Сама по собі ця ідея не нова (досить згадати апарати серії Samsung Galaxy Beam), але Lenovo її переосмислила, реалізувавши ряд цікавих функцій.

daea449dd9fe229878f12017e889cb6e

В апараті застосований лазерний проектор, що не вимагає фокусування. Причому розміщений він у спеціальному поворотному модулі, завдяки чому можливо два основні сценарії використання. Так, в лежачому положенні смартфон дозволяє відображати картинку на вертикальній поверхні, скажімо, на стіні. Повернувши проекційний блок і відкинувши ніжку-підставку на задній стороні корпусу, апарат можна встановити під кутом: в цьому випадку зображення буде формуватися на горизонтальній поверхні, наприклад, на столі.

Більш того, в Smart Cast інтегрований інфрачервоний детектор рухів, що дозволяє відстежувати положення окремих пальців у просторі перед смартфоном. Таким чином, будь-яка поверхня може бути перетворена в сенсорну. На ній може відображатися клавіатура або віртуальний дисплей з жестовим управлінням.

Ще одна особливість Smart Cast — можливість проектувати і відображати на вбудованому екрані різний контент. Це може стати в нагоді, наприклад, при перегляді мультимедійних матеріалів і одночасному спілкуванні в чаті. На жаль, поки Smart Cast — це лише концепт. Ні про технічні характеристики, ні про плани щодо виведення новинки на ринок Lenovo не говорить.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button