Технології

Купальник буде попереджати про небезпеку сонячного опіку

Французький стартап Spinali Design представив колекцію жіночих купальників, що попереджають жінок про можливості сонячних опіків.

ddcf9349e883ed34e406f0c0a7a8e6ed

В купальник вшитий датчик, який аналізує спектр ультрафіолетового випромінювання. За підсумками аналізу він відправляє на смартфон попереджувальне смс. Один купальник коштує приблизно €200.

Компанія Spinali Design, в якій працюють лише 8 осіб, заснована француженкою Марі Спіналі в 2015 році. За підсумками 2015 року Spinali Design очікує отримати виручку в розмірі €200 тис.

Читайте також: 

На початковому етапі Спіналі планує продавати купальники тільки в Європі через свій інтернет-магазин. За літній сезон вона сподівається продати мінімум тисячу купальників. Існують різні варіанти купальників — від практично закритих до бікіні.

В майбутньому Спіналі планує випускати дитячі купальники з вбудованим датчиком, який буде попереджати батьків у разі виходу дитини за межі пляжу. Наступну колекцію жіночих купальників Спіналі зробить спільно з фахівцями центру ядерних досліджень CEA в Греноблі: вони розробили датчик ультрафіолетового випромінювання нового покоління.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button