Технології

Квартирний міні-город (14 фото + відео)

Свій сучасний міні-город на кухні можна влаштувати за допомогою Veritable. Агрегат являє собою автоматизовану систему штучного освітлення і підживлення з чотирма відсіками для посадки рослин.

1cfa2830dfa8157ae87bc3f66c3e061d

Користувачеві не потрібно самостійно підбирати насіння і землю. У комплекті поставляються вже готові блоки із збагаченим живильними речовинами розсадного субстрату і насінням. Вбудовані світлодіодні лампи забезпечують рослини додатковим освітленням при нестачі сонячного, а також здатні імітувати добовий цикл.

Смарт-версія Veritable може підлаштовуватися під навколишні джерела світла, щоб забезпечити вихованців оптимальною кількістю світла. Автори проекту обіцяють запустити фірмовий додаток з необхідними для користувача підказками по вирощуванню продуктів, крім того софт дозволить замовляти необхідні матеріали (нове насіння або землю).

Veritable пропонується в різних колірних рішеннях. В каталозі виробника представлено декілька видів рослин і сортів. Також автори проекту дають рекомендації з поєднання різних видів для оптимізації їх зростання. По передзамовленню на Kickstarter виріб обійдеться від 69 євро.

Джерело: kickstarter.com

Натхнення: 24gadget.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button