Технології

В Естонії побудують унікальне рішення в галузі відновлюваної енергії

Видобуток електроенергії буде здійснюватися за рахунок сонячних панелей, вітрогенераторів і акумуляторів.

В Эстонии построят уникальное решение в области возобновляемой энергии

Підприємство відновлюваної енергії концерну Eesti Energia Enefit Green побудує на острові Рухну в Естонії енергетичне багатофункціональне підприємство, засноване на відновлюваній енергії.

“Нове рішення в галузі відновлюваної енергії, яке ми побудуємо на острові Рухну, є унікальним в Естонії: воно допоможе виробляти електроенергію на острові набагато більш екологічно, ніж це робилося раніше,” – сказав керівник Enefit Green Ааво Кярмас.

До цих пір на острові Рухну електроенергія вироблялася в основному за допомогою дизельних генераторів, що не є найкращим рішенням з точки зору ціни і екологічності.

Потужність нової системи складе 160 кіловат – цього достатньо для покриття потреби в електроенергії всього острова. Крім сонячних панелей частиною енергетичного рішення є вітрогенератор, акумулятори та обладнання автоматики. У будівництво рішення в галузі відновлюваної енергії підприємство Enefit Green інвестує близько 500 000 євро. Об’єкт буде готовий до кінця майбутнього року.

Зазначимо, одна із стратегічних цілей держконцерну Eesti Energia полягає в тому, щоб до 2021 року виробляти 40% електроенергії в Естонії з альтернативних і поновлюваних джерел.

 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button