Технології

Дослідження: один день збою GPS обійдеться в 1 мільярд доларів

Концепція супутникової навігації стала настільки популярною, що багато країн, включаючи Китай, Росію, Європейський Союз, Індію та Японію, почали створювати власні регіональні або глобальні системи. Вчені з Національного інституту стандартів і технологій при уряді США спробували порахувати наскільки країни залежні від неї фінансово.

В одному з найбільш комплексних досліджень на цю тему вони дали оцінку GPS-технології для економіки США і вивчили, який фінансовий вплив буде мати місячна перерва в роботі GPS — будь то в результаті «космічного впливу» або «зловмисної діяльності».

У рамках аналізу дослідники поспілкувалися з більш ніж 200 експертами з використання технології GPS для різних послуг, від сільського господарства до позиціонування морських бурових установок та послуг визначення розташування для вантажоперевезень.

 

У разі якого-небудь несприятливої події, що веде до широкомасштабного відключення GPS, за оцінками дослідження, витрати складуть приблизно 1 мільярд доларів в день, хоча дослідники зазначають, що це приблизна оцінка.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments