Відео

9 міст які скоро підуть під воду

Цікаво, що стане з найвідомішими прибережними містами? Подивіться відео, на яких в бурхливих хвилях тонуть Буенос-Айрес, Дурбан, Гамбург, Гонконг, Лондон, Мельбурн, Ріо-де-Жанейро, Ванкувер і Вашингтон. Відео з висоти пташиного польоту підготували, використовуючи KML-шари і наукові дані. Затоплення відтворили для прибережних міст з доступними 3-D параметрами в Google Earth.


Карти — один із способів візуалізувати прийдешній підйом світового океану. Інтерактивна супутникова карта Google Earth дозволяє поєднати наукові дані з тривимірними зображеннями.


Для цього проекту були спеціально розроблені шари KML, які точно відповідають підвищенням рівня світового океану, що станеться, якщо глобальна температура зросте на 2-4 градуси Цельсія. Такий сценарій потепління планети можливий протягом кількох наступних десятиліть. Відбудеться підвищення рівня океану чи ні, залежить від того, скільки вуглекислого газу потрапить в атмосферу.

Можливі два варіанти розвитку кліматичних подій. При першому зберігаються поточні темпи викидів вуглекислого газу, і температура піднімається на 4 °C. При другому викиди парникових газів знижуються, і потепління обмежується 2 °C.

Натхнення: earth-chronicles.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть