Земля

Лазерна установка для знищення комарів готується до виходу на ринок

Просунутий «фотонний бар’єр» для знищення комарів та інших комах за допомогою світла став ще на один крок ближче до комерційного ринку. Організація Global Good і флоридська компанія Lighting Science підписали угоду про спільний випуск польового прототипу. Lighting Science також планує використовувати цей спільний проект для запуску нової компанії, сконцентрованої на продуктах з контролю комах.

Технологія фотонного бар’єру використовує недорогі сенсори, лазери і керуюче програмне забезпечення для впізнання, відстеження та знищення комах. Спочатку система була розроблена консорціумом Intellectual Ventures для боротьби з малярійними комарами в країнах, що розвиваються — однак у неї є потенціал і для більш широкого застосування в сільському господарстві.

«Експортний потенціал високоцінних культур може істотно підвищитися, якщо на полях буде організований світловий периметр для моніторингу та знищення комах-шкідників, замість небезпечних і неефективних інсектицидів», говорить старший віце-президент Global Good Мауріціо Веччіоне.

Укладену угоду ліцензує технологія фотонного бар’єру Global Good для Lighting Science Group Corp, яка в даний час спеціалізується на світлодіодних установках і освітлювальному обладнанні, і розробила систему освітлення для NASA, яка дозволяє астронавтам краще засинати. Global Good ж сама по собі є партнерським союзом між Intellectual Ventures і Біллом Ґейтсом з фокусом на допомозі країнам, що розвиваються.

Натхнення: cryptozoo.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть