Авто

Вчені вважають безпілотні автомобілі шкідливими для здоров’я

Їзда на автомобілі з безпілотним управлінням може призвести до розвитку морської хвороби. До таких висновків прийшли вчені з Мічиганського університету (США), повідомляє The Motor Report.

13-04-15-foto-600x280-1

У ході дослідження фахівці провели опитування в США, Індії, Китаї, Японії, Великобританії та Австралії. Усього в експерименті взяли участь близько 3200 осіб. В результаті опитувань вдалося встановити, що близько 26-40% опитаних з кожної країни (за винятком Індії, де ця цифра перевищує 50%) збираються в салоні безпілотника читати книги, грати, працювати або дивитися фільми. При цьому вчені відзначають, що будь-який з цих видів діяльності під час руху транспорту веде до розвитку морської хвороби. Фахівці зробили висновок, що в підсумку близько 6-12% дорослих будуть відчувати не найприємніші відчуття при їзді в автономних автомобілях.

«Морська хвороба, як очікується, буде набагато більш гострою проблемою при їзді в безпілотних транспортних засобах, ніж, ніж у звичайних машинах. Причина цього криється в трьох факторах. Це конфлікт між вестибулярним апаратом і візуальними сигналами, нездатність передбачити напрямок руху, а також відсутність контролю над напрямком руху », – пояснив представник Університету Мічигану Майкл Сивак.

Для того, щоб відчувати себе комфортно в автономному транспортному засобі, вчені радять дивитися вперед на дорогу, розмовляти по телефону або спати. Також, на думку фахівців, боротьбі з морською хворобою повинні посприяти деякі елементи дизайну, такі як панорамні вікна і зручні крісла.

Натхнення: autonews.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button