Здоров'я

Лихоманка Ебола не зупиняє своєї смертоносної ходи по африканському континенту

Всесвітня організація охорони здоров’я у період з 6 по 8 липня в Сьєрра-Леоне, Ліберії та, меншою мірою, у Гвінеї, зафіксувала 44 нових випадки, з яких 21 – смертельний. Всього ж в ході цього першого спалаху геморагічної лихоманки на заході Африки відзначені 888 випадків захворювання; з лютого померли 539 осіб.

foto_cikavosti_24.07.2014-06

Як зазначають у ВООЗ, боротьба з поширенням епідемії ускладнюється опором з боку місцевих жителів. Дотримуючись своїх традицій і віруваннями, африканці не дотримуються гігієнічні рекомендації, зокрема, в області догляду за хворими і племінних похоронних церемоній. Ебола викликає блювоту і пронос, вражає нирки і печінку і може призводити до внутрішньої і зовнішньої кровотечі. Вірус поширюється при контакті з кров’ю, слизовою і тілесними виділеннями хворих. Смертність досягає 90%, лікування і вакцини від лихоманки Ебола не існує.

Читайте також: В Африці розгортається найстрашніша епідемія вірусу Ебола

Лідери країн ЕКОВАС (Економічне співтовариство західноафриканських держав) на саміті в столиці Гани Аккрі домовилися про створення фонду солідарності в боротьбі з Еболою для підтримки регіональних ініціатив. Нігерія вже пообіцяла
виділити постраждалим від епідемії державам 3.5 млн. доларів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button