Різні цікавинки

Хто ти, натяжна стеля?

foto_cikavosti_25.07.2014Що Ви знаєте про натяжні стелі? Подумайте і зізнайтеся собі – не так вже й багато. Ви знаєте, якими бувають поверхні ПВХ. Можливо, знаєте, як кріпити натяжні стелі, але … звідки вони взялися і чому всі хочуть французькі натяжні стелі? Чому їх роблять саме з ПВХ, а не інших полімерів?

Ну що ж, будемо відповідати. Якщо вам потрібно встановити натяжные потолки в Киеве можете подивитися на сайті.
Ідея натяжних стель зародилася ще в Античності. Стародавні римляни любили, коли над їх головами висіла тканина. Ця думка про прекрасне, напевно, була запозичена у Стародавніх Греков, як і все прекрасне, що було в Римській Імперії. Потім ідеєю тканини над головою загорілися середньовічні вірмени. Але тепер це було вже не просто драпірування. Тут тканину навіщось обробляли крейдою, а потім кріпили на каркас.

Потім ідея натяжної стелі була забута до 60-х років минулого століття. Натяжні стелі в нашому, сучасному розумінні, з’явилися в Швеції. Завдяки своїм естетичним якостям натяжні стелі сподобалися багатьом. Особливо французам. Саме у Франції техніку установки натяжних стель довели, можна сказати, до ідеалу. Ось і вважається, що французькі натяжні стелі – найкращі у всьому світі. Хоча французькими можна назвати тільки ті натяжні стелі, плівка ПВХ якої зроблена у Франції, і встановлювати її приїхали майстри звідти ж. Ось і вся історія.

Тепер про матеріал. Що таке ПВХ плівка? Це термопластичний полімер вінілхлориду (а це – газ). І ось тут стався каламбур. Справа в тому, що вінілхлорид – дуже отруйний. До того ж – вибухонебезпечний. А ось його полімер – не горить і абсолютно не токсичний. Так що ПВХ плівка Вашому здоров’ю не зашкодить. Взагалі, з ПВХ проблем не буває, адже властивості цього матеріалу такі, що він і хорошу електроізоляцію має, і водовідштовхувальні властивості. Цей матеріал довговічний і не вицвітає з часом.

І взагалі, все з Вашою натяжною стелею буде добре, якщо Ви раптом не вирішите протерти її ацетоном.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button