Здоров'я

Лікарі напророкували зростання захворюваності на рак на 60% через 20 років

За останніми даними ВООЗ, у всьому світі через 20 років буде спостерігатися зростання захворюваності на рак на 60%. Лікарі пророкують, що такого стрибка сприятимуть куріння, гепатит і папіломавірус людини.

У Всесвітній організації охорони здоров’я (ВООЗ) повідомили, що за стабільної кількості хворих на гепатит і курців, особливо в країнах з низьким рівнем доходу, через два десятиліття можливий 60 %-ве зростання захворюваності онкологічними недугами. Понад 80% з цих випадків будуть зафіксовані в державах, що розвиваються. Хоча для людей з високим рівнем доходу були розроблені програми з профілактики, ранньої діагностики і скринінгу, які поряд з поліпшенням лікування сприяли зниженню ймовірності передчасної смертності на 20% в період між 2000 і 2015 роками, бідні верстви населення зазнали зниження лише на 5%.

Сім мільйонів життів можуть бути врятовані шляхом модернізації терапії та вакцинації проти ВПЛ і гепатиту, які призводять до більшості випадків раку шийки матки та печінки відповідно. А ось ін’єкції нещодавно створеного профілактичного засобу проти вірусу папіломи людини рекомендується проводити в 11 років. Наочним прикладом, що доводить можливість запобігання зростання захворюваності, є США. У період з 2016 по 2017 рік в даній державі кількість пухлинних захворювань знижувалося на 2,2% щорічно через зменшення кількості курців.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button