Здоров'я

Звички, що впливають на молодість людини

Виконуючи певні дії кожен день, ми не помічаємо, як шкодимо своєму здоров’ю, красі. Які звички впливають на молодість, розповімо у нашому матеріалі.

Звичка 1: сидіти на дієтах

Пробуючи нові модні дієти, людина не помічає, як виявляється заручником неправильного харчування. Схуднення не виходить. У довгостроковій перспективі захоплення дієтами не допоможе.

Звичка 2: тримати образи

Емоційний стан безпосередньо впливає на молодість людини. Плекаючи образи, неминуче наближаємо старість. Похмурі брови, наморщене чоло, стиснуті щелепи, опущені плечі. Вигляд, м’яко кажучи, не найкращий.

Звичка 3: відмовлятися від сексу

Любовні втіхи здатні омолодити людину, змушують відчувати себе молодими і яскравими, творчими, сильними, впевненими в собі. Дослідження показують, що відмовляючись від інтимної близькості з партнером люди виглядають старше інших.

Звичка 4: споживати багато солодкого

Цукор сприяє руйнуванню волокон еластину і колагену. Підсумком є зниження пружності шкіри. Звідси виникають зморшки, такі нелюбимі більшістю людей. Помірне споживання солодощів не вплине на молодість.

Звичка 5: ігнорувати стреси

Спочатку виникли труднощі на роботі, потім стрес із-за сімейних чвар. Все це впливає на стресовий рівень. Короткострокові і довгострокові стреси сприяють передчасному старінню. Ослаблення імунної системи, зморшки, сивина — які ще потрібні приклади впливу стресових ситуацій на життя?

Звичка 6: голосно слухати музику

Через кілька років такої звички ризик обзавестися слуховим апаратом стає великий. Вплив звуків у надмірній кількості призводить до істотного погіршення слуху.

Звичка 7: пізно лягати спати

Брак сну підриває здоров’я і молодість. Можливе утворення зморшок, інші ознаки старіння. Спати потрібно не менше 7-8 годин на добу, щоб не зіткнутися з подібним небажаним ефектом.

Звичка 8: дуже старанно тренуватися

Щоденні виснажливі тренування до добра не доведуть. Вважається, що фізичні вправи сприяють довгому щасливому життю. Однак почуття перетренованості, коли людина інтенсивно займається в спортзалі, не дозволить якісно відновитися, спровокує безсоння, запалення в організмі, порушить захисну функцію імунної системи. На відновлення повинно входити не менше доби.

Звичка 9: їсти багато м’яса

М’ясні продукти шкодять організму. Особливо це стосується ковбас, бекону, шинки та інших оброблених продуктів, напівфабрикатів. Подібні вироби збільшує ймовірність захворювань серця, судин, передчасної смерті. Про яку молодості тоді йде мова?

Звичка 10: випивати келих вина перед сном

Чули про цілющу користь келиха червоного вина перед сном? Правило актуально не для всіх людей. З літніми людьми це не буде працювати. Перевищення норми здатне привести до алкоголізму – точно не про молодість і красу.

Натхнення: www.medikforum.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button