Здоров'я

Вчені: Регулярне вживання Віагри зменшує ризик розвитку раку кишечника

Група вчених з Медичного коледжу Джорджії в Університеті Августи і Центру раку в Грузії з’ясували, що вживання невеликої кількості Віагри зменшує ризик розвитку раку тонкої і товстої кишки. Зокрема, препарат перешкоджає утворенню поліпів і аномальному скупченню клітин, повідомляє EurekAlert.

Віагра на протязі довгого часу використовується пацієнтами для різних потреб, а не тільки в якості препарату для поліпшення потенції. Зокрема, її призначають навіть недоношеним дітям з легеневою гіпертензією.

Останні дослідження показали, що лікарський засіб також зменшує кількість утворень у мишей з генетичною мутацією, яка сприяє виробництву поліпів і згодом призводить до розвитку колоректального раку.

«Доза Віагри може зменшити кількість пухлин у цих тварин наполовину», – говорить учений Даррен Д. Браунінг.

Віагра відома своєю здатністю розслабляти гладкі м’язові клітини навколо кровоносних судин, тому судини легше наповнювати кров’ю, що допомагає як при еректильній дисфункції, так і легеневій гіпертензії. Але дослідження показує, що вона також збільшує рівні хімічного циклічного GMP, який, як відомо, впливає на кишкову оболонку, звану епітелієм. Тим не менш, уточнюють вчені, Віагра ефективна виключно для профілактики новоутворень – вже існуючі вона не знищує.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button