Здоров'я

Новий метод вживання алкогольних напоїв

Інтернет заполонило відео, що показує нове захоплення – безкалорійне вживання спиртних напоїв. Для того щоб зберегти фігуру, люди не п’ють алкоголь, а вдихають його пари.

Одержимість дієтами, як з’ясовується, анітрохи не суперечить любові до вживання алкогольних напоїв, і люди, що полюбляють пити, можуть тим займатися. Правда, їх зупиняє той факт, що в спиртних напоях міститься значна кількість калорій. Однак тепер рішення цієї проблеми знайдено, і воно вже припало до смаку великій кількості любитилів дієт.

Методика безкалорійного вживання алкоголю складається з того, що алкоголь виливають на сухий лід та вдихають пари з нього. Бродерік Аллен з Техасу, який схуд на 35 кг за рахунок вдихання спиртного, говорить, що ця методика дозволяє йому харчуватися улюбленою їжею, не боячись переборщити з калоріями. “Вільне місце” в добовому раціоні звільнилося за рахунок обнулення калорійного навантаження від алкоголю.


Втім, лікарі настійно не рекомендують переходити на вдихання алкогольних напоїв. Ця методика може мати фатальні наслідки, оскільки відбувається пряме попадання великих доз найчистішого алкоголю в мозок, минаючи фільтрацію печінкою та іншими органами. Доктор Лоуренс Пол, медичний директор клініки Mission Valley Medical Clinic в Сан-Дієго, називає вдихання алкоголю “божевільною” технікою, яка не має ніякого сенсу.

“За рахунок вдихання алкоголь через кров дуже швидко потрапляє в мозок та легені, – каже лікар. – Але ж для легких це вкрай токсична субстанція, що загрожує викликати серйозні побічні ефекти. Просто уявіть собі, як ваші легені заповнюються алкоголем – це жахливо!”

Натхнення: medinfo.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button