Наука

Лікарі назвали сіль “вбивцею” судин і серця

Вживання занадто великої кількості солі може зробити шкідливий вплив на здоров’я. Лікарі навіть вважають її “вбивцею” серцево-судинної системи.

Сіль не шкідлива для здоров’я при вживанні в розумних кількостях. Однак, вона може провокувати високий кров’яний тиск, серцеву недостатність і захворювання нирок. Було доведено, що надмірне споживання солі пов’язано з підвищеним ризиком інфаркту та інсульту, а також погіршенням або розвитком таких захворювань, як остеопороз, астма і рак шлунка. Проблема полягає у впливі цього мінералу на водні ресурси тіла. Чим більший відсоток – тим більше води витісняється, і, отже, виникає гіпертонія.

Лікарі рекомендують вживання максимум 2000 мг солі в день. Її радять також замінювати деякими нешкідливими спеціями, а також виключити з раціону консервовані і смажені страви, а також напівфабрикати і фаст-фуд. Скорочення солі в раціоні є однією з кращих стратегій для здорового способу життя. Вона важлива для нормального функціонування організму, який повинен отримувати скромну кількість кожен день.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button