Людина

Лікарі назвали три головні міфи про імунну систему

Американські лікарі вирішили розвіяти три головні міфи про імунну систему і способи її зміцнення. За словами експертів, шкода вакцинації і користь вітамінів сильно перебільшені.

Врачи назвали три главных мифа об иммунной системе

Наявність здорової імунної системи, готової боротися з будь-якими мікробами, на цей момент є головною метою для багатьох людей як ніколи. Лікарі стикаються з великою кількістю запитань від пацієнтів про те, як підвищити захист від хвороб, тому помічають безліч поширених помилок.

Незважаючи на десятиліття досліджень і доказів нешкідливості, вакцини заслужили погану репутацію серед певних груп людей. Люди, що уникають вакцинації, таким чином хочуть “самостійно підсилити” свій імунітет. Ось тільки людина здатна виробити стійкість до хвороби тільки після зараження патогеном. Більш того, вона піддає ризику не тільки себе, але й оточуючих її людей.

Лікарі кажуть, що прийом вітамінів не так ефективний, як вироблення здорових звичок. Кращими способами зберегти здоров’я можуть стати регулярний сон, фізичні вправи та збалансоване харчування. Вживання неправильної їжі створює дисбаланс в кишечнику, що приводить до порушення імунної функції, хронічним запаленням і виникнення уразливості перед вірусами. Тому надзвичайно важливо додати в свій раціон клітковину, пребіотики та інші продукти, необхідні для підтримки нормальної мікрофлори ШКТ.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button