Людина

Тривалий біль у животі може вказувати на наявність раку кишківника

Тривалий біль в області живота може вказувати на наявність раку кишківника. Про це розповіла експерт з Великобританії Джулія Росс в інтерв’ю виданню Express.

За словами фахівця, на наявність раку кишківника можуть вказувати різні ознаки. Серед них часті походи в туалет, зміна калових мас і присутність крові у випорожненнях. Крім цього, про наявність недуги може говорити і тривалий біль в області живота, який з плином часу не проходить або навіть збільшується. У такому разі людям слід негайно звернутися до лікаря.

За статистичними даними, у Великобританії близько 95% пацієнтів успішно борються з раком кишківника, однак у них захворювання діагностується на ранніх стадіях. Саме тому своєчасна допомога медиків є головною умовою для лікування. Також лікарі вказують, що біль в животі не обов’язково говорить про рак товстої або прямої кишки, її причинами можуть бути: виразка шлунка, апендицит і камені в нирках, що також небезпечно для життя, а в інших випадках біль викликає синдром роздратованого кишківника, хворобу Крона або навіть запор. Однак, таким людям слід знати про причини, що допоможуть зробити фахівці при обстеженні.

Кнопка «Наверх»
Закрыть