Головна / Людина / Лікарі радять не заряджати сучасні ґаджети в спальні

Лікарі радять не заряджати сучасні ґаджети в спальні

Ініціатори лабораторних і клінічних досліджень стверджують, що завдяки реалізації нових проектів лікарям вдалося виявити певну закономірність.

Лікарі радять не заряджати сучасні ґаджети в спальні

В процесі проведення дослідів медики встановили, що зарядка сучасних ґаджетів в спальні може стати причиною появи надлишкової маси тіла у людей. Крім того, фахівці помітили ще кілька негативних наслідків. Слід зауважити, що ініціаторами експериментів стали співробітники з Університету Гранади, розташованого в Іспанії. Вчені довели, що проблеми зі здоров’ям з’являються через блакитне світіння, яке виділяється в темному приміщенні під час зарядки пристроїв.

Дослідники впевнені, що таке світіння негативно відбивається на самопочутті представників слабкої і сильної статі. Лікарі нагадують, що мелатонін, гормон, який відповідає за процес сну, краще всього виробляється, коли в кімнаті повністю темно. Таким чином, зарядка сучасних ґаджетів в спальні сприяє виникненню розладів сновидінь і нічного відпочинку.

Щоб у людини не сповільнювався процес метаболізму, лікарі рекомендують прибирати з кімнати мобільні телефони та планшети.

Натхнення: healthvesti.com