Людина

Вчені: Відмова від сніданку може призвести до крововиливу в мозок

Японські вчені з Університету Осаки довели, що відмова від сніданку може призвести до крововиливу в мозок. На їхню думку, з людьми, які пропускають сніданок, на 36% частіше трапляються крововиливи, ніж з тими, хто снідає регулярно.

У ході дослідів вчені спостерігали за 82 772 людьми у віці від 45 до 74 років протягом 25 років — з 1985 по 2010 роки. Серед них був зафіксований 1051 випадок крововиливу. Понад 300 з таких випадків ставилися до людей, які пропускали сніданки. На думку японських медиків, відмова від сніданків може призвести до підвищення кров’яного тиску вранці, що призводить до крововиливів.

У той же час, учені не виявили підвищення факторів розвитку ішемічної хвороби серця. Швидше за все, підвищений тиск практично не впливає на ймовірність інфаркту, а стає причиною геморагічного інсульту.

Раніше європейські та американські вчені стверджували, що пропуск сніданків може призвести до серцевих нападів. Але фахівці з Країни висхідного сонця не виявили ніякого зв’язку між нападом і прийняттям їжі вранці. Можливо, це пов’язано з невеликою кількістю жителів Японії, які скаржаться на ожиріння.

Натхнення: svopi.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button