Головна / Наука / Лікарі розповіли про користь питної води для зниження кров’яного тиску

Лікарі розповіли про користь питної води для зниження кров’яного тиску

Британські лікарі розповіли, що вода знижує кров’яний тиск природним способом. Матеріал на цю тему опубліковано у видавництві Express.

За словами медиків, якщо людина п’є мало рідини, її організм намагається використовувати внутрішні резерви, в результаті настає зневоднення, що призводить до перекриття деяких капілярних русел. В артеріях створюється додаткове навантаження і кров’яний тиск підвищується. Фахівці прийшли до висновку, що вирішити цю проблему можна природним чином, вживаючи достатню кількість води.

Для нормального зволоження людині потрібно випивати близько 2 літрів рідини щодня, проте варто пам’ятати, що її надмірне споживання може призвести до збою в роботі нирок і травної системи, а також набряків. При фізичній активності і рясному потовиділенні варто збільшити кількість спожитої води.

Кров’яний тиск також знижується при правильному харчуванні з упором на овочі і фрукти. Зменшивши споживання солі, алкоголю, сигарет, кави і додавши повноцінний сон, можна з ще більшим успіхом домогтися поліпшення стану, вважають лікарі.