Наука

Лікарі розповіли про користь питної води для зниження кров’яного тиску

Британські лікарі розповіли, що вода знижує кров’яний тиск природним способом. Матеріал на цю тему опубліковано у видавництві Express.

За словами медиків, якщо людина п’є мало рідини, її організм намагається використовувати внутрішні резерви, в результаті настає зневоднення, що призводить до перекриття деяких капілярних русел. В артеріях створюється додаткове навантаження і кров’яний тиск підвищується. Фахівці прийшли до висновку, що вирішити цю проблему можна природним чином, вживаючи достатню кількість води.

Для нормального зволоження людині потрібно випивати близько 2 літрів рідини щодня, проте варто пам’ятати, що її надмірне споживання може призвести до збою в роботі нирок і травної системи, а також набряків. При фізичній активності і рясному потовиділенні варто збільшити кількість спожитої води.

Кров’яний тиск також знижується при правильному харчуванні з упором на овочі і фрукти. Зменшивши споживання солі, алкоголю, сигарет, кави і додавши повноцінний сон, можна з ще більшим успіхом домогтися поліпшення стану, вважають лікарі.

Кнопка «Наверх»
Закрыть