Головна / Здоров'я / Лікарі розповіли про перші ознаки хвороби печінки

Лікарі розповіли про перші ознаки хвороби печінки

Лікарі порадили не ігнорувати сигнали організму і розповіли про перших ознаки хвороби печінки. За їх словами, власне тіло може підказати про зміни функціонування органів.

Жовта шкіра є однією з ознак захворювання печінки, яке супроводжується пожовклими білками і слизової. Такі симптоми з’являються з-за припинення обробки пігменту білірубіну, а він, у свою чергу, накопичується в шкірі. Жовтизна може утворитися внаслідок цирозу і гепатиту. Запах поту також може сигналізувати про хвороби. При захворюваннях печінки і нирок він інший і нагадує запах вареної капусти. Це відбувається тому, що змінюється склад речовин, які виділяються організмом. Ще одним симптомом є випадання волосся з-за гормональних порушень. Вони першими реагують на зміни в складі гормонів.

Біль у боці також пов’язана з печінкою, адже сама по собі вона не болить. Якщо її розмір збільшено, відбувається розтягнення капсули, яка і шле больові сигнали. Крім цього, наявність гіркого присмаку у роті вранці і жовтий язик також свідчать про хвороби печінки і вимагає негайного звернення за допомогою до медиків.