Здоров'я

Експерти назвали сім основних ознак інтоксикації організму

Експерти склали список з основних ознак, що свідчать про необхідність «очищення» організму. Фахівці внесли в перелік навіть найбільш незвичайні симптоми інтоксикації, які часто не беруться до уваги.

На думку експертів, безсоння може бути не тільки наслідком впливу стресу або деяких захворювань, але і токсинів, які накопичуються в організмі. В результаті інтоксикація печінки призводить до проблем функціонування органу, а це має властивість відбиватися не тільки на самопочутті в цілому, але і на якості нічного відпочинку.

Безпричинна хронічна втома, необумовлена ні наявністю якого-небудь захворювання, ні зміною інтенсивності фізичної активності, також говорить про необхідність «очищення» організму. Фахівці пояснюють такий стан причинами фізіологічної природи: падіння рівня цукру в крові часто робить людей дратівливими і пригніченими. Для того, щоб уникнути подібного впливу глюкози на організм, експерти радять різко скоротити вживання солодощів. Перший тиждень такої дієти тілу буде складно до неї звикнути, однак потім вироблення гормонів налагодитися і перепади настрою зникнуть.

Часті головні болі можуть бути симптомами величезної кількості захворювань, або ж стати наслідком недостатньої фізичної активності і нервового перенапруження. Проте не варто виключати і того, що першопричиною того, що відбувається, є інтоксикація організму. Велика кількість токсинів в тканинах центральної нервової системи цілком може спровокувати регулярне виникнення головних болів, і тоді позбутися від них вийде тільки якщо пройти певні процедури чищення.

Крім того, тіло сигналізує про необхідність очищення появою проблем зі шкірою і зайвих кілограмів в області талії. У першому випадку це знак того, що печінка і нирки працюють на межі своїх можливостей, а в організмі накопичилося занадто багато токсинів, з виведенням яких органи вже не справляються. Друга ситуація стає сигналом про проблеми в роботі обмінних процесів, якщо раніше проблем зі зайвою вагою не виникало, і його набір нічим більше не обґрунтований.

Також варто зайнятися вирішенням проблеми інтоксикації якщо часто відчувається безпричинний жар: іноді тіло спеціально «перегрівається», щоб за допомогою поту вивести токсини. Або ж на язику з’явився білий або жовтий наліт. Подібний симптом говорить про те, що травна система почала боротися зі шкідливими речовинами самостійно.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button