Людина

Лікарі стверджують, що ситні сніданки не дуже корисні для здоров’я

На думку провідних фахівців, ситні сніданки не завжди корисні для здоров’я чоловіків і жінок.

00bc28aa59ff2a3a424f225d1b55e982

Такий висновок учені зробили після здійснення ряду спостережень і випробувань. Виявилося, що ситні сніданки можуть чинити негативний вплив на стан здоров’я органів людини. Група німецьких лікарів реалізувала кілька дослідів, результати яких дозволили медичним працівникам зробити цікавий висновок.

Слід зауважити, що в ході проведення спостережень вчені задіяли 380 представників слабкої і сильної статі. Експерти вивчали раціон харчування, вагу і подальші зміни маси тіла. З’ясувалося, що люди, які віддають перевагу ситним сніданкам, протягом дня їли більше від інших добровольців. Існує гіпотеза, що відчуття насичення, що виникає вранці, притуплює голод на решту часу. Проте, німецьким фахівцям вдалося довести, що випробовувані, які харчувалися поживними сніданками, з’їдали більший об’єм інгредієнтів, ніж інші хлопці та дівчата.

За словами експертів, виробники подібних товарів рекламують свою продукцію для отримання матеріальної вигоди, проте мало хто з них цікавиться станом здоров’я покупців.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button