Людина

Виявлено ген самотності

Результати нового дослідження китайських вчених довели, що багато хто з нас народжуються на світ самотніми, і цьому ніяк не можна перешкоджати. В ході дослідження фахівцями з Пекіна був виявлений так званий ген самотності, який робить деяких людей не зовсім успішними в стосунках з оточуючими.

22-11-14-foto-cikavosti550x443-1

Власники цього гена на 20% частіше самотні в житті, ніж ті, у кого немає такої варіації гена. До таких висновків вчені дійшли після вивчення зразків волосся, які були взяті у 600 китайських студентів. Так володарі G версії гена 5-HTA1 набагато частіше виявлялися самотніми, на відміну від тих, у кого була С версія цього ж гена.

Як вдалося з’ясувати вченим, наявність G версії гена знижує в головному мозку рівень гормону серотоніну, який відповідає за гарний настрій. Причому чим нижчий рівень даного гормону, тим менш комфортно почувають себе люди, які знаходяться в близьких стосунках. Для них складно навіть сформувати їх на початковій стадії, або їх романи весь час закінчуються болісними розлученями.

Читайте також: Людина може померти від розбитого серця

Крім того вчені з Університету Пекіна зазначають, що при визначенні впливу цього гена на успіх відносин ними враховувалися й інші фактори, що мають значення, на зразок матеріального благополуччя і зовнішнього вигляду людини. Також з’ясувалося, що при G версії гена 5-HTA1 люди більш невротичні і частіше страждають від депресивних станів. Природно, це теж не допомагає побудові успішних відносин. Треба відзначити, що змінити варіацію цього гена неможливо, тому в даному випадку можна стверджувати про нещасливу долю людини.

Натхнення: megamedportal.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button