Людина

Лікарі встановили, як навколишнє середовище впливає на інтелект дітей

Провідні наукові працівники реалізували експеримент, завдяки якому дослідникам вдалося виявити, як навколишнє середовище впливає на формування розумових здібностей дітей.

dd4e75e0b1d9318c149d4421cd92fa73

Слід зауважити, що ініціаторами проектів стали фахівці з Каліфорнійського університету, розташованого в Санта-Барбарі. Медики стверджують, що інтелект хлопчиків і дівчаток залежить від двох факторів – спадковості і навколишнього середовища. Нове лабораторне спостереження показало, що другий фактор надає тимчасовий вплив і з віком його ефект знижується. Під час реалізації експериментів лікарі вивчали процес розвитку 985 дітей, що мають низьку масу тіла при народженні.

Всі респонденти протягом перших трьох років свого життя отримували комплексний догляд, який складався з домашніх візитів фахівців і відвідування медичних центрів когнітивного розвитку. Після закінчення здійснення спостережень діти проходили тестування, яке повинно було допомогти виявити рівень інтелектуальних здібностей малюків.

Трирічні хлопчики і дівчатка, які проходили спеціальну програму навчання, показали більш високий результат, ніж малюки з контрольної групи. Однак, ближче до п’ятирічного віку відмінності між розумовими здібностями респондентів зійшли на нівець.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button