Людина

Вчені розповіли, чому люди не вміють малювати

За словами експертів, вміння малювати визначається наявністю декількох спадкових компонентів в організмах хлопців і дівчат. Таким чином, відсутність відповідних генів призводить до того, що люди не можуть освоїти художнє мистецтво.

6a58ae268a78200ff8404087e66781af

Першим елементом, який відповідає за здатність людини до малювання, вважається графічна пам’ять на об’єкти. Індивідуум, який не володіє таким навиком, ніколи не зможе перенести візуальні об’єкти на аркуш паперу.

Науковці стверджують, що чоловіки і жінки, які не вміють малювати, бачать сучасний світ зовсім інакше. Ці люди сприймають навколишнє середовище у більш простому варіанті. Основним фактором, який принципово важливий для мистецтва малювання, вважається зорова пам’ять. Слід зауважити, що цей вид пам’яті розвинений приблизно у 20% хлопців і дівчат.

Фахівці з Лондона сходяться на думці, що малювання можна навчити практично будь-яку людину. Тільки передача деталей об’єкта може послужити способом створення якісного малюнка. Відзначається, що експерименти дослідників були презентовані науковими працівниками під час симпозіуму, який проходив в Колумбійському університеті.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button