Людина

Погана екологія є причиною смерті 12,6 млн осіб на рік

Медики стверджують, що забруднення повітря є причиною виникнення летального результату у сотень тисяч чоловіків і жінок.

ab06e930d58cf157b277e334e3f93f90

На думку провідних науковців, смерть одного з чотирьох пацієнтів обумовлена саме екологічними факторами. Вчені з усього світу нагадують, що брудне і не очищене повітря може негативно позначитися на здоров’ї легенів. Крім того, представники слабкої і сильної статі мають схильність до виникнення головних болів і мігрені.

Щорічно від забрудненого навколишнього середовища вмирають мільйони чоловіків і жінок. Згідно статистичної інформації, кількість хлопців і дівчат, які протягом року померли внаслідок негативного впливу екологічних факторів, склало 12,6 мільйона чоловік. Фахівці настійно рекомендують керівникам країн і великих підприємств в екстреному порядку вжити необхідних заходів щодо покращення якості питної води і повітря.

Інакше ця проблема стане причиною смерті молодого працездатного населення. Погана екологія сприяє появі складних захворювань, таких як онкологія, ішемічна хвороба серця та інсульт. Результати спостережень опубліковані в одному із зарубіжних журналів.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button