Людина

Люди набирають вагу через холод і бактерій, які захищають організм

Жителі Північної півкулі страждають від ожиріння через холод. До такого висновку прийшли вчені з Британії, підтвердивши, що саме холодний клімат туманного Альбіону призводить до того, що майже чверть жінок і більше 22 % британців мають проблеми із зайвою вагою.

У дослідженні брали участь 1020 добровольців з 23 країн. З’ясувалося: чим далі від екватора, тим більше у людини в організмі бактерій Firmicutes. А саме ці бактерії і стимулюють жирові відкладення. Швидше за все, це такий захисний природний механізм.

tovstiti_vid_holodu_450

Автор дослідження Таіші Сузукі зазначив: «Ми з’ясували, що у людей, що живуть в холодних регіонах, ожиріння викликають кишкові мікроби. Таким чином, «здорова мікрофлора» залежить від того, в якому регіоні проживає людина».

А раніше були експерименти на гризунах. Вчені також з’ясували, що миші, які страждають ожирінням, мають більше Firmicutes бактерій. А при введенні в організм здорових мишей Firmicutes, вага збільшувалася.

Цікаво, коли людина сідає на дієту, концентрація Firmicutes бактерій падає, підвищується кількість інших бактерій – Bacteroidetes.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button