Людина

Тривалість любовних відносин тепер можна розрахувати за допомогою спеціальної формули

Вчені розробили формулу кохання, за допомогою якої стає можливим врахувати всі важливі моменти успішних і довгих відносин. Відповідно до цієї формули, успіх відносин залежить від кількості сексуальних партнерів.

Формулу любові створили для людей, які бажають серйозно зайнятися своїм особистим життям, перейти у відносинах на новий рівень або переглянути їх повністю. У процесі проведення дослідження було опитано дві тисячі чоловіків і жінок. Згідно з цією формулою, було відмічено, що кращим супутником життя може стати коханець під номером п’ять.

450_lyubovnye-otnosheniya_resized

Двадцять п’ять відсотків жінок і чоловіків вважають, що їх партнер повинен мати великий досвід в особистому житті, який він може отримати, якщо у нього вже було чотири сексуальних партнера. Двадцять один відсоток чоловіків вважають, що у їх жінки не повинно бути раніше інших партнерів.

Читайте також: Хімія любові: окситоцин може сприяти моногамії у відносинах

Багато хто хоче, щоб їх супутник по життю був веселою та дотепною людиною. Велике значення опитані чоловіки і жінки надають якістю сексу. Двадцять шість відсотків чоловіків вважають, що успіх відносин залежить від хорошого сексу, а серед жінок такої думки дотримуються тільки тринадцять відсотків.

Психолог Корінн Світ зробила висновок, що люди тільки після чотирьох спроб любовних відносин можуть зрозуміти чого вони хочуть по-справжньому. За її словами, кожен раз, заводячи нові відносини, люди думають, що це назавжди. Але мало людей знає про те, що справжні стосунки можуть зав’язатися саме з п’ятим за рахунком партнером.

Не завжди грає важливу роль у відносинах зовнішній вигляд людини, зазначають експерти. Дуже важлива оцінка особистості, бажань людини і його прагнень в житті. Створена формула, за словами дослідників, допоможе людям зрозуміти, чого вони хочуть у відносинах з партнером.

Читайте також: Людина відчуває справжню любов всього двічі в житті

Цю формулу можна порівняти зі справжньою математичною задачею. Але якщо спробувати розібратися в ній, то можна визначити чи підходить людині її партнер.

Формула виглядає таким чином:

L = 8 + 0,5 Y – 0,2 Р + 0,9 Хм + 0,3 МF + J – 0,3 G – 0,5 (Sm – SF) 2 + I + 1.5C, де

Y: кількість років, які партнери були знайомі, до того моменту, як їх стосунки зав’язалися в серйозні

P: сума всіх партнерів, які були раніше

Хм: оцінка за п’ятибальною шкалою рівня чесності у відносинах

Mf: оцінка за п’ятибальною шкалою рівня важливості грошей для жінки

J: наявність почуття гумору партнера (сумуються)

G: наскільки важлива гарна зовнішність партнера (сумуються)

Sm і SF: наскільки важливий секс для чоловіка і жінки

I: важливість того, як поставляться родичі до відносин між партнерами

C: важливість народження дитини

Підрахувавши всі елементи формули, можна дізнатися, скільки років пара буде разом (L).


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button