Людина

Вчені: тільки 40% геїв стають такими через гени

Вчені із Чиказького університету (Chicago University) проаналізували ДНК 400 геїв і дійшли висновку, що за гомосексуальну орієнтацію відповідають гени, тому перевагу представників своєї статі є біологічно обґрунтованим.

Згідно з відомостями британського видання Daily Mail, вчені з Чиказького університету проаналізували ДНК більш ніж 400 гомосексуальних пар, які брали участь в гей-парадах.

gei_gen_450

За їх словами, під час дослідження вони виявили дві частинки ДНК, пов’язаних з гомосексуальністю, але так і не змогли зрозуміти, як вони впливають на розвиток сексуальної орієнтації. Проте, учені порахували, що результати їх роботи гідні подання на престижній щорічній конференції наукових співробітників, організатором якої є Американська асоціація сприяння розвитку науки (AAAS).

Дослідження, яке довело існування “гей- гена” викликало бурю суперечок, оскільки раніше вчені не змогли знайти цей генетичний зв’язок.

Відповідаючи на запитання журналістів, доктор Майкл Бейлі (Michael Bailey) з Північно- західного університету в Іллінойсі, який брав участь у роботі чиказьких колег, заявив, що отриманий ними результат можна назвати сенсаційним.

“Сексуальна орієнтація не має нічого спільного з вибором, адже ми знайшли докази існування двох частинок ДНК, які відповідальні за гомосексуальність, – стверджує він. – Звичайно, це може привести до внутрішньоутробного тестуванню плода на предмет чоловічої сексуальної орієнтації, але отримані дані будуть не дуже точними, оскільки є й інші чинники, здатні вплинути на результат”.

Однак Бейлі додав, що він не буде заперечувати проти розробки пренатального тестування.

“Батьки не повинні вбивати немовлят, але вони можуть залишити за собою право перервати вагітність на ранній стадії, – міркує вчений. – Саме тому їм повинна бути надана вся можлива інформація про майбутню дитину”.

Активіст громадської організації з захисту прав гомосексуалістів – Річард Лейн (Richard Lane) – з натхненням сприйняв слова дослідників про існування “гей- гена”. “Виявлені фрагменти ДНК вказують, що сексуальна орієнтація обґрунтована біологічно і не є свідомим вибором, як вважають деякі противники сексуальних меншин”, – підкреслив він.

А ось психолог з Королівського коледжу в Лондоні – Казі Раман (Qazi Rhaman) – категорично відкинув ідею з розробкою пренатального тесту, повідомивши наступне: “Такого поняття як внутрішньоутробне тестування на гомосексуальність взагалі не може бути, так як гей-генів не існує”.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments