Людина

Люди найчастіше сваряться, коли голодні

Часто кажуть, що не можна лягати спати голодним, але американські дослідники з Університету штату Огайо також не рекомендують сперечатися на голодний шлунок.

072ce2c270f58481241f810bebe75b7d

Голодні люди схильні до втрати самоконтролю під час суперечки з чоловіком або дружиною, кажуть вчені. Дослідники відзначають, що коли ми голодні, нашому мозку не вистачає енергії, необхідної для здійснення самоконтролю, і тому ми, швидше за все, будемо надмірно дратівливими, накидаючись на іншу людину. Незважаючи на те, що мозок являє собою тільки 2% нашого тіла, він споживає близько 20% всіх калорій. Це дуже вимогливий орган, коли справа доходить до енергії.

У ході дослідження понад 100 пар заповнили анкети про свої стосунки. Вчені вимірювали у них рівень цукру в крові щоранку і щовечора, а також вимірювали їх рівень гніву вельми незвичайним способом. Випробуваним давали ляльки Вуду і просили увіткнути в них стільки голок, наскільки злими вони себе відчували. Згідно з отриманими результатами, люди, у яких рівень цукру в крові був нижчим, були більш злими, і встромляли у ляльок Вуду набагато більшу кількість голок, ніж ті, у кого рівень цукру в крові був вище (хто був менш голодний). Таким чином, чим нижчим був рівень цукру в крові піддослідних (чим більш голодними вони були), тим вищим був рівень їх гніву і дратівливості. Навіть ті, хто зазвичай ладнав зі своїми дружинами, починали сваритися з ними, коли відчували почуття голоду.

Фахівці рекомендують: якщо Вам чекає важка розмова зі своїм чоловіком, переконайтеся, що Ви не голодні.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button