Фото

Біорозкладані похоронні капсули, які можуть перетворити кладовища в ліси

Капсули, які перетворять кладовища в ліси.

Більшість людей не один раз були на цвинтарі й прекрасно знають, яке гнітюче відчуття виникає між нескінченними рядами хрестів, надгробків з холодного мармуру і статуями понурих ангелів. Італійська дизайн-компанія Capsula Mundi запропонувала блискуче рішення, як у майбутньому перетворити кладовища в ліси.

Капсула-яйце з пластику на основі крохмалю.

Італійці запропонували ховати людей в позі ембріона в капсулах-яйцях з пластику, зробленого на основі натурального крохмалю, а зверху над могилою садити дерево.

В останній шлях в капсулі.

Подібний пластик швидко розпадається під впливом мікроорганізмів, що дозволяє далі тілу розкладатися природним чином в землі. Процес розкладання повинен дати дереву над могилою необхідні речовини для росту, тому незабаром пустельні кладовища перетворяться в пишні меморіальні лісу.

Саду цвісти!
Кругообіг капсул у природі.

Оскільки на планеті мешкає понад 7 млрд людей, кожен з яких рано чи пізно помре, традиційні способи поховання варто переглянути, інакше в один момент просто не вистачить місця для могил.

Ліси пам’яті.

Процес кремації, звичайно, спрощує ситуацію, але при ньому використовується величезна кількість енергії. Завдяки інноваційному способу на планеті з’являлося б все більше лісів, а тіла б поверталися в природне середовище. Так можна було б навіть перетворювати безплідні землі.

Незвичайне рішення похоронної проблеми.

Натхнення: www.ecobyt.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button