Людина

Урологи: Пиво провокує чоловіче безпліддя

Урологи розповіли про те, як вживання пива позначається на чоловічому здоров’ї. Фахівці відзначають, що регулярне вживання цього алкогольного напою провокує виникнення ожиріння, атеросклерозу і безпліддя.

Негативно позначитися на чоловічому здоров’ї можуть безліч хвороб та інших чинників: статеві інфекції, травми, перенесені системні захворювання організму, природжені вади розвитку і багато іншого. При цьому існують продукти, що провокують безпліддя у представників сильної статі. Найбільш небезпечним для них є пиво.

Причина полягає в тому, що в даному алкогольному напої знаходиться багато фітоестрогену, який дуже нагадує жіночий статевий гормон – естроген. Їх взаємодія з чоловічим аналогом, тестостероном, має зворотну залежність: чим більше одного – тим менше іншого, і навпаки. Отже, чоловіки, які регулярно вживають пиво, штучно підвищують рівень естрогену в своєму організмі. Рано чи пізно це може призвести до порушення метаболізму, ожиріння та атеросклерозу. Згодом це спровокує безпліддя, еректильну дисфункцію та зниження сексуального бажання.

Пиво також здатне спровокувати погіршення якості сперми, що відбувається із-за зменшення концентрації андрогенів. Зовні це проявляється у вигляді зменшення яєчок, що свідчить про зниження вироблення сперматозоїдів.

Кнопка «Наверх»
Закрыть