Людина

Люди з захворюваннями легень найчастіше помирають під час спеки

Теплові хвилі стають все більш поширеними в літній період і можуть викликати небезпечні наслідки для здоров’я, особливо для людей, які мають хронічні захворювання легенів. Вчені з Німеччини встановили, що в спеку ризик смерті серед хворих з хронічними захворюваннями легенів збільшується на 43%. Ймовірність того, що у пацієнта з хронічною хворобою легень розвинуться додаткові симптоми, також підвищується приблизно на 9% під час спеки.

c6e65d238c7f4252218fd766750b4c6c

На думку вчених, це пов’язано з поєднанням теплового стресу і шкідливих токсичних речовин, таких як парникові гази, дрібні частинки пилу або озон. Можливий результат такого поєднання – гостре і хронічне пошкодження легенів. Згідно з отриманими даними, ймовірність померти від наслідків високих температур збільшується на 3,4% для кожного підвищення температури на градус Цельсія вище норми, тому перевищення показників літніх температур вважається особливо небезпечним.

Автори дослідження рекомендують превентивні заходи для пацієнтів із груп ризику – вони включають запобігання перегріву, наприклад, за допомогою використання кондиціонерів, адаптування способу життя і спеціальну лікарську терапію.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button