Головна / Людина / Незабаром людське тіло можна буде підключити до інтернету

Незабаром людське тіло можна буде підключити до інтернету

Слід зауважити, що співробітникам з Іллінойсского університету, розташованого в Сполучених Штатах Америки, вдалося здійснити грандіозне відкриття в області всієї науки. На думку лікарів, бездротові сигнали можна передавати через тіло людини. Раніше медики довели, що смажений свинячий стейк дозволяє передавати потокове відео, що міститься на сервісі Netflix.

Підсумки нових проектів будуть опубліковані в одному із зарубіжних журналів. Група фахівців вважає, що результати лабораторних спостережень допоможуть експертам більш детально вивчити організм чоловіків і жінок. Як стало відомо, під час здійснення випробувань з шматком свинини медикам вдалося домогтися непоганий швидкості передачі інформації.

Ендрю Сінгер, автор досліджень, використовує у своїх спостереженнях не радіочастоти, а ультразвук. Провідні науковці вважають, що людський організм має певні схожості з складом морської води. З цієї причини експерти використовують апаратуру ультразвукової зв’язку, яка передає інформацію, не пошкоджуючи якість інформації.

Натхнення: healthvesti.com