Всесвіт

Людство зародилося не на Землі

Американський еколог доктор Елліс Сільвер вказує на ряд фізіологічних особливостей, які доводять, що люди не еволюціонували разом з іншими видами життя на Землі. Ці ознаки варіюються від болю в спині, причиною яких, як він вважає, послужив наш розвиток в світі з більш низькою гравітацією до нестерпності опромінення Сонцем, а також труднощів при пологах.

Людство зародилося не на Землі

У своїй книзі «Люди не з Землі: науковий доказ» Сільвер пише, що наявність зазначених дефектів демонструє, що люди походять «не від цього світу»:

«Людство, яке вважається найрозвиненішим видом на планеті, надиво погано відповідає навколишньому середовищу: ми страждаємо від сонячного світла, не переносимо природні продукти, маємо занадто високий рівень хронічних хвороб і багато іншого. У наших немовлят такі великі голови, що жінкам важко народжувати, і часто пологи закінчуються смертю і матері, і немовляти. Ніякий інший вид на цій планеті не має таких проблем. Навіть ящірки можуть щодня ніжитися на сонці без жодних наслідків для їхнього організму. До того ж, дослідження вчених в області режиму сну і діяльності людини доводять, що, згідно з нашим біологічним годинником, оптимальними для нас є доба, що триває 25 годин».

З усього цього д -р Сільвер робить припущення, що сучасне людство, як і його бічні гілки і предки, неандертальці і людина прямоходяча, виникли в результаті схрещування з позаземними расами і доставлені ними на Землю 60 – 200 тисяч років тому з етичних міркувань. Адресою прописки інопланетян він називає зірку Альфа Центавра, яка знаходиться від нас на відстані в 4,37 світлових років.

Сучасні астробіологи, що допускають думку про походження життя на Землі з допомогою позаземних мікроорганізмів, вважають його припущення занадто сміливими.

Цікаво, що аналогічні аргументи, про невідповідність людства довкіллю, висловив в 50-х роках минулого століття радянський фантаст і великий вчений Іван Єфремов у своєму романі «Лезо бритви».

Натхнення: gearmix.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


3 Коментарів

  1. Люди страждають не від гравітації та сонячного випромінювання,а від американських та російських експертів та науковців(недоучок м”яко сказано).

  2. Нетрудно догадаться, что людей условно можно разделить на две большие расы: те, которые пошли от Бога (от инопланетян) и те, которые.. от обезьяны!
    Кернес, Янукович, Азиров, Чечетов, например… от обезьяны!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button