Всесвіт

Людство зародилося не на Землі

Американський еколог доктор Елліс Сільвер вказує на ряд фізіологічних особливостей, які доводять, що люди не еволюціонували разом з іншими видами життя на Землі. Ці ознаки варіюються від болю в спині, причиною яких, як він вважає, послужив наш розвиток в світі з більш низькою гравітацією до нестерпності опромінення Сонцем, а також труднощів при пологах.

Людство зародилося не на Землі

У своїй книзі «Люди не з Землі: науковий доказ» Сільвер пише, що наявність зазначених дефектів демонструє, що люди походять «не від цього світу»:

«Людство, яке вважається найрозвиненішим видом на планеті, надиво погано відповідає навколишньому середовищу: ми страждаємо від сонячного світла, не переносимо природні продукти, маємо занадто високий рівень хронічних хвороб і багато іншого. У наших немовлят такі великі голови, що жінкам важко народжувати, і часто пологи закінчуються смертю і матері, і немовляти. Ніякий інший вид на цій планеті не має таких проблем. Навіть ящірки можуть щодня ніжитися на сонці без жодних наслідків для їхнього організму. До того ж, дослідження вчених в області режиму сну і діяльності людини доводять, що, згідно з нашим біологічним годинником, оптимальними для нас є доба, що триває 25 годин».

З усього цього д -р Сільвер робить припущення, що сучасне людство, як і його бічні гілки і предки, неандертальці і людина прямоходяча, виникли в результаті схрещування з позаземними расами і доставлені ними на Землю 60 – 200 тисяч років тому з етичних міркувань. Адресою прописки інопланетян він називає зірку Альфа Центавра, яка знаходиться від нас на відстані в 4,37 світлових років.

Сучасні астробіологи, що допускають думку про походження життя на Землі з допомогою позаземних мікроорганізмів, вважають його припущення занадто сміливими.

Цікаво, що аналогічні аргументи, про невідповідність людства довкіллю, висловив в 50-х роках минулого століття радянський фантаст і великий вчений Іван Єфремов у своєму романі «Лезо бритви».

Натхнення: gearmix.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button