Людина

Планшети несприятливо впливають на розвиток вашої дитини

Планшети несприятливо впливають на розвиток вашої дитиниУ наші дні сучасні електронні пристрої дуже стрімко увірвалися в повсякденне життя, і не тільки дорослих, а й дітей часто можна побачити зі смартфоном або планшетом. При цьому не всі замислюються, що таке спілкування дітей з гаджетами може мати несприятливі наслідки. Учені, що працюють у сфері дитячого здоров’я, повідомляють, що маленькі хлопчики і дівчатка ні в якому разі не повинні грати з сучасними пристроями.

Як повідомляє американський лікар Ліндсі Марзоло, використання дітьми пристроїв з сенсорними екранами може привести до порушення правильної функціональності ручок і пальчиків через неправильний розвиток м’язових тканин. При тривалому використанні електронних сенсорних гаджетів спостерігається неправильне формування м’язів, що відповідають за можливість людини тримати ручку і писати, повідомляє highlightpress.com. Саме для правильного та гармонійного розвитку вашої дитини варто купити шведську стінку на http://pharmasvit.com/. Активні фізичні навантаження на шведських стінках можуть дати максимальний ефект.

«Коли діти проводять весь час за планшетом, замість того, щоб просто малювати на папері, м’язи, що відповідають за дрібну моторику, стають слабшими», – говорить Ліндсі Марзоло.

Вчені пропонують батькам замінити гри дітей на планшетах малюванням на папері олівцями, крейдою або фломастерами, що призведе до більш правильного формуванню здоров’я малюків. Природно, такі дослідження робилися стосовно дітей, чий вік не перевищує двох років, але вчені кажуть, що в будь-якому випадку, навіть дітям старшим не можна проводити за своїми пристроями більше двох годин на день.

Звичайно, в розвитку дітей останнє слово завжди залишається за батьками, але такі дослідження, можливо, наштовхнуть їх на думку, що їх дитина повинна повноцінно розвиватися, а не проводити нсвоє дитинство за грою на планшеті.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button