Різні цікавинки

Магазин «Барбарис» – ексклюзивний дистриб’ютор одягу Mango в Україні!

Сьогодні мова піде про один з найперспективніших проектів інтернет-сегмента UA – магазині «Барбарис». Тут зібрані речі від відомих світових брендів за доступною для кожного українця ціною. Доставка здійснюється у всі регіони України. У Києві товар можна забрати в одній з торгових точок мережі супермаркетів одягу «Арго».

23-04-15-foto-700x449-1

Система оформлення та отримання покупки дуже зручна. До кожного товару на сайті є деталізовані фотографії і докладний опис. Клієнт може дізнатися, які матеріали використовувалися при створенні одягу, а також історію бренду і багато іншої корисної інформації. Це дозволяє зробити по-справжньому усвідомлений вибір.

Не можна обійти стороною ту увагу, з якою адміністрація магазину ставиться до своїх клієнтів. Припустимо, якщо ви побачили унікальну річ за гарною вартості, але зараз у вас немає потрібної суми, щоб її купити, можна скористатися сервісом «Оплата частинами». Його суть гранично проста: загальна сума розбивається на певну кількість частин. Максимальна кількість платежів 25. Якщо ж вам чимось не сподобався товар, або не підійшов розмір, покупку можна повернути протягом 365 днів. Природно, всі бирки і лейбли мають бути збережені в цілості й схоронності, як і сам товар.

Чому одяг Mango користується великою популярністю в магазині «Барбарис»?

В першу чергу покупці звертають увагу на доступні ціни. Керівництво компанії величезну кількість часу приділяє налагодженню хороших партнерських відносин з безпосереднім виробником. До того ж багато сил співробітники магазину витрачають на створення якісної та ефективної логістичної системи. Як результат ціни на продукцію лейбла Mango в інтернет-магазині «Барбарис» близькі до собівартості. Втім, ви можете переконатися в цьому самостійно, просто перейшовши за посиланням: http://barbarys.com/mango/.

Історія успіху іспанського бренду

Все почалося з того, що брати Андік перебралися з Туреччини в Іспанію і почали там свій невеликий бізнес, пов’язаний з продажем одягу. Незабаром вони налагодили виробництво і стали поставляти продукцію до сусідньої Португалії.

Не минуло й десяти років, як одяг Mango стала цінуватися у всій Європі за свою доступність, простоту і зручність. Компанія постійно розширює товарний асортимент, створюючи нові продукти. Зараз продукція бренду представлена практично у всіх галузях легкої промисловості.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button