Фото

Марсохід НАСА Curiosity зробив селфі з пагорбом Мон-Мірку

Curiosity надіслав новий знімок команді Марсіанської наукової лабораторії NASA, зроблений 26 березня біля підніжжя марсіанського пагорба Мон-Мірку.

На початку березня марсохід НАСА Curiosity почав наближатися до вражаючого гірського утворення висотою всього 6 метрів, яке вчені назвали Мон-Мірку. Пам’ятка Марса відображена у всій своїй величі на новому селфі з ровером НАСА, а також на парі панорам, відправленому Curiosity. На фотографії зображена нова пробурена свердловина неподалік від зразка породи на прізвисько «Нонтрон».

Згідно з місією, ровер Curiosity повинен був пробити отвори, щоб вчені могли досліджувати склад породи місцевості. Марсохід шукає нонтроніт – глинистий мінерал, який раніше був зафіксований орбітальними апаратами. Апарат зробив отвори, дістав зразок породи й помістив його у своє спеціальне відділення.

Вчені розраховують, що дослідження допоможуть у вивченні планети, в тому числі причин, чому Марс перетворився в пустельну планету.

Тривимірний вид Мон-Мірку, зроблений Curiosity: марсохід НАСА Curiosity на Марсі використовував свій інструмент Mastcam для отримання 32 окремих зображень, що складають цю панораму оголення, що отримав назву «Мон-Мірку». Щоб створити стереоскопічний вид, потрібна була друга панорама. Обидві панорами були зроблені 4 березня 2021 року, о 3049-й марсіанський день, або сол, місії. Фото: НАСА / Лабораторія реактивного руху-Каліфорнійський технологічний інститут / MSSS. Зображення повністю

126 окремих зображень, що складають цю 360-градусну панораму

Селфі Curiosity складається з 60 зображень, зроблених за допомогою сканера Mars Hand Lens Imager (MAHLI) на маніпуляторі марсохода 26 березня 2021 року, о 3070-й марсіанський день місії. Вони були об’єднані з 11 зображеннями, зробленими Mastcam на щоглі або «голові» марсохода 16 березня 2021 року, о 3060-й марсіанський день місії.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button