Фото

Жінки найдавнішої професії в різний час в різних країнах світу

Жінки, які надають «особливі послуги» за гроші існують з найдавніших часів. Пропонуємо поглянути, як це явище трансформувалося з плином часу в різних країнах світу.

Ін-чі («табір блудниць») у Стародавньому Китаї стали першими путанами на державній службі. Імператор Wu наймав їх для супроводу солдатів під час походів.

У Давньому Римі та Давній Греції існував клас храмових жриць. Відвідувачі оплачували храму певну суму і займалися сексом з дівчиною, яка їм сподобалася.

Девадасі офіційно існували в Індії до кінця XX століття, а неофіційно існують і нині. Батьки приводили дівчаток в храми богині Йеламме і виставляли на торги їх невинність. Дівчину віддавали тому, хто більше заплатить. При цьому навіть сьогодні, якщо жінка вирішить перестати бути девадасі і захоче почати нове життя, заміж вона ніколи не вийде.

Готуючись до Другої світової війни, японські військові вербували дівчат для роботи в центрах утіх». Їм не говорили, що робота полягає у щоденному обслуговуванні десятків японських солдатів.
[ads2]Згідно з документами, понад 200 000 жінок виявилися практично в сексуальному рабстві. Лише третина з них змогли пережити це.

Аулетридес у Стародавній Греції називали особливий клас жриць кохання, які добре танцювали, вміли фехтувати, жонглювати, грати на музичних інструментах, а також надавали інтимні послуги на дуже високому рівні.

Ганікі – індійська варіація японської гейші. Вважалося, що ніч з ганікою – це не тільки дуже приємно, але і приносить чоловікові удачу. Щоб стати ганікою, дівчина повинна була освоїти 64 види мистецтв.

В Афінах інтимні послуги надавалися легально. Елітними куртизанками були гетери – рабині або вільні жінки, чиї батьки не були мешканцями міста.

Таваіф називалися жриці кохання в Північній Індії у XVIII-XX ст. Вони добре знали музику, чудово танцювали, були вправні в сексі. Якщо таваіф знаходила собі багатого покровителя, то могла зібрати і статок. Якщо у таваіф народжувалася донька, то їй передавалася «професія» матері.

Щоб обійти заборонену Кораном любов за гроші, мусульмани вступають в мута – шлюб на обумовлену кількість часу, наприклад, кілька годин. Пара укладає контракт, де вказана тривалість шлюбу, а також сума, яку отримає жінка по його закінченні. Варто сказати, що мута також використовується, якщо молоді люди хочуть пожити разом і краще пізнати один одного перед тим, як вступити в законний шлюб.

Натхнення: www.fresher.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть