Людина

Матеріали для друку на 3D-принтерах небезпечні для здоров’я через свою токсичність

Команда фахівців стверджує, що матеріали, які використовуються для друку на 3D-принтерах, мають певну токсичність і шкідливість для організму людини.

ae7f94ecfb7ad988ef77feecf65e54f9

Згідно інформації, отриманої в процесі здійснення спостережень, компоненти для подібних технологічних пристроїв не відповідають екологічним стандартам. Крім того, вони дуже небезпечні для домашніх тварин, і можуть зашкодити здоров’ю дітей. В процесі проведення лабораторних та клінічних дослідів науковці вивчали властивості рідкого і твердого пластику. Матеріали для 3D-принтерів мають поганий біологічний склад.

Таким чином, вміст картриджів» програмних забезпечень токсичний і несе загрозу для життєдіяльності органів хлопців і дівчат. У зв’язку з новими відомостями, отриманими в ході реалізації експериментів, науковці планують змінити склад вихідних матеріалів і замінити їх на більш корисні продукти.

Фахівці настійно рекомендують не допускати до пристроїв дітей і тих людей, які мають особливу чутливість до елементів 3D-принтерів. Дослідники хочуть придумати більш безпечну систему утилізації та використання токсичного пластику.

Натхнення: healthvesti.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть