Гумор

Мавпа із зоопарку в Каліфорнії подзвонила в службу порятунку

Мавпа-капуцин неабияк здивувала і заплутала американських поліцейських після того, як вони отримали загадковий дзвінок в службу 911.

Каліфорнійські поліцейські отримали дивний дзвінок 13 серпня. Той, хто дзвонив мовчав у трубку, а пізніше – зв’язок обірвався.

Офіцери вирішили з’ясувати джерело дзвінка і виявили, що він був зроблений із зоопарку. Однак доглядачі заявили, що не дзвонили в службу екстреної допомоги, але розповіли, що 10-місячна Мавпа-капуцин недавно вкрала мобільний телефон.

Як повідомляється, крадіжка телефону сталася, коли працівник зоопарку проїжджав по території на гольф-карі. Молодий капуцин підбіг до машини і вихопив пристрій з рук доглядача.

Мавпа здивовано розглядала телефон, натискала на кнопки, а після цього повернула його власнику. Доглядач просто поклав телефон в кишеню і пішов далі у своїх справах.

Подібна поведінка, схоже з дитячим “а які ігри у тебе є на телефоні?”, характерно для деяких видів мавп. Воно також вказує на інтелектуальний розвиток цих тварин навіть в юному віці. Цікаво, що воно не обмежується простим крадіжкою предметів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button